Resident Evil 6 - Żyrafa: The Game

Wszystko o grach na konsole. Rozmowy o dawnych, aktualnych i zapowiedzianych grach.

Resident Evil 6 - Żyrafa: The Game

Postprzez Spierek » Śr wrz 19, 2012 9:28 am

Obrazek

X360, PS3, 2 października, ~210zł (data premiery PC nieznana)
Cztery przeplatające się kampanie (Chris Redfield, Leon Kennedy, Jake Muller, Ada Wong)
Pełen co-op dla dwóch osób
Tryb Mercenaries (bardziej rozbudowany niż w RE5)
Gwarantowane popierdolenie fabuły serii

Czy ktokolwiek jest zainteresowany? Ja mogę kupić to już pierwszego dnia, jeśli znajdzie się drugi chętny do co-opa na X360.
Spierek

Re: Resident Evil 6 - Żyrafa: The Game

Postprzez quaz » Śr wrz 19, 2012 10:17 am

Obiło mi się o uszy, że jest sporo słabiej niż RE5. Niby to samo, ale gorzej. Nie wiem co myśleć i czy ufam tym opiniom. Istnieje możliwość, że przez to, iż dodali chodzenie przy celowaniu WSZYSTKO SPIEPRZYLI!

;)

I tak zagram, ale nie wiem czy tak od razu na starcie.
quaz
Site Admin

Postprzez Spierek » Śr wrz 19, 2012 10:18 am

Patrząc na RE4 i RE5 jestem w stanie dać wewnętrznemu studiu Capcomu spory kredyt zaufania. Ponadto, przejście wszystkich kampanii ma zająć jakieś 30 godzin - nieźle, jak na liniowego TPSa.
Spierek

Postprzez quaz » Śr wrz 19, 2012 11:31 am

Ta, ja też jestem w stanie im zaufać. RE4 jest jedną z najlepszych rzeczy w jakie grałem na Wii, a RE5 ciągle pozostaje dla mnie jedną z najlepszych rzeczy do kanapowego coopa w jaką grałem. Niemniej głosy niezadowolenia niepokoją.
quaz
Site Admin

Postprzez Gemila » Śr maja 03, 2017 12:18 am

Co myślicie o nowym Resident Evil VII: Biohazard? Kilka miesięcy już minęło od premiery i szło sobie pograć. U mnie przejścia były dosyć emocjonujące. Moja opinia - gra warta uwagi.
Gemila

Postprzez Enzo_0 » Śr maja 03, 2017 10:27 am

Uwazam ze zajebista rzecz, pierwsza polowa to swietna zabawa. Druga troche kuleje i generalnie im blizej konca tym gorzej. Cala sekwencja na statku i w kopalni to troszke bieda, ale wszystko co dzieje sie w domu na początku i w jego okolicach to rewelacja.
Enzo_0
Król Hype'u

Powrót do Gry konsolowe