Czy gamer9 będzie kontynuowane?

Rozmowy i opinie o innych komiksach quaza, od Tanatosa poczynając, a na Bumelancie kończąc.

Czy gamer9 będzie kontynuowane?

Postprzez Traveller » N sty 26, 2014 3:32 pm

Tak jak w temacie. A jeśli nie czy pojawi się jakaś wersja tekstowa z zakończeniem opowieści?
"Głowa do góry. Coś się kończy, coś zaczyna…;-)" - Zwierzchnik Sił Zbrojnych Andrzej Duda, 2015
Traveller
Szybkopalczasty

Re: Czy gamer9 będzie kontynuowane?

Postprzez Arbi » N sty 26, 2014 3:32 pm

Podbijam pytanie.
Obrazek
Arbi

Postprzez Tap » N sty 26, 2014 4:21 pm

Zły dział.
"Tak się wżarła w ludzi przeklęta dyscyplina komunistyczna! W obliczu śmierci [zdrajca] krzyknął:
„Za co zabijacie mnie, towarzyszu kapitanie?!”
Nikomu nie wolno ufać!
Nikomu..."
Tap

Postprzez Kot » N sty 26, 2014 5:14 pm

quaz jakie dwie książki teasowałeś kilka lat temu na twitterze (z czego jedną "Tylko Ty mogłeś napisać")?
Americans don't like to use unblockables, it is considered not honest. You press a button at the wrong time and hit the other person, you are random, not a top player. You DP Sim's far fierce, it is random and not honest.
Kot

Postprzez Arbi » N sty 26, 2014 7:57 pm

Domagam sie wypuszczenia games9game9bowl.pdf
Obrazek
Arbi

Postprzez quaz » Pn sty 27, 2014 4:44 am

Traveller napisał(a):Tak jak w temacie. A jeśli nie czy pojawi się jakaś wersja tekstowa z zakończeniem opowieści?

Rozważałem. Za długo. Niespecjalnie nawet teraz pamiętam jak to się miało skończyć, musiałbym sporo pomedytować, aby sobie przypomnieć i to bez gwarancji na to, że się uda. Trzeba było zakończyć po drugim "sezonie", bez zaczynania nowej fabuły, czułem już wtedy, że robię to na siłę.

Seryjnie kogoś to w ogóle jeszcze obchodzi?

Kot napisał(a):quaz jakie dwie książki teasowałeś kilka lat temu na twitterze (z czego jedną "Tylko Ty mogłeś napisać")?

Nie pamiętam tematu. Link do tweeta/cytat treści tweeta?
quaz
Site Admin

Postprzez Kot » Pn sty 27, 2014 4:59 am

Jak zauważyłem było to kilka lat temu. Nie jestem na tyle dużym psycholem, żeby trzymać coś takiego zapisane.
Americans don't like to use unblockables, it is considered not honest. You press a button at the wrong time and hit the other person, you are random, not a top player. You DP Sim's far fierce, it is random and not honest.
Kot

Postprzez quaz » Pn sty 27, 2014 11:22 am

Widzisz, ja nawet nie wiem o czym mogłem mówić. Może jakbyś w przybliżeniu określił o co mi chodziło, ale obawiam się, że to mogła być jakaś tymczasowa myśl...
quaz
Site Admin

Postprzez Kot » Pn sty 27, 2014 11:36 am

Dokładnie to, co napisałem niestety. W przeciągu tygodnia najpierw mówiłeś na Twitterze, że chętnie dokończyłbyś Tanatosa w formie opowiadania, potem bodajże że szkoda, że nie masz czasu na pisanie książek, i na koniec że masz pomysł na dwie, z czego jedną tylko Ty mógłbyś napisać (i chyba nawet komuś odpisałeś, że nie chodziło o Tanatosa).

Nie zwariowałem, to się naprawdę wydarzyło!
Kot

Postprzez quaz » Pn sty 27, 2014 1:04 pm

Coś pamiętam, ale kompletnie teraz nie wiem o czym myślałem :(
Za dużo pomysłów, na których realizacje nie mam czasu, przechodzi mi przez głowę. Czasem coś notuję, a potem zapominam gdzie to zanotowałem.
quaz
Site Admin

Powrót do Tanatos i inni