TEAM EDWARD - WoD

Ustalenia dotyczące dodawania nowych systemów i inne rozprawy dotyczące systemów, które swojego podforum nie mają.

Moderator: Tevery Best

TEAM EDWARD - WoD

Postprzez Lichtenstein » Pt maja 28, 2010 6:26 pm

[temat pozornie niewinny, ukryte cele chwilowo pozostają ukryte]

Bodajże Kot przebąkiwał, że lubi zabawy z WoDem. Jasne, WoD jest pedalski i śmierdzi nastoletnim gotem, ale ma swoje zalety* - zwłaszcza modularność nWoDa, fajnie można sobie posklejać gry pod aktualne gusta grupy. Pomyślałem sobie, że jakby to zrobić w gejmernajnowym stylu, to pewnie stężenie pedalstwa osiągnęłoby stany akceptowalne, a doszła by do tego i szczypta humoru. No, tak jak IMHO Zębi całkiem wypaliło z klimatem.

Więc Kot, anyone, ktoś by chciał pociągnąć lekki wod, żebyśmy mogli zaspokoić swoje potrzeby kiepskich żartów z Twilighta?

* czytaj: bo wampirze:bloodlines wmówiłem sobie, że setting jest znośny ironicznie, bo gra była najbliższą deus exowi rzeczą, w jaką grałem. A ja zajebiście lubię Deus Exa.
I got a couple of traces hot on my trail tonight
But it’s the Midnight Run, and someone’s gotta run the run right
Lichtenstein
Forumowa Menda

Re: TEAM EDWARD - WoD

Postprzez Kot » Pt maja 28, 2010 6:31 pm

WoDa przede wszystkim lubię za
- Mechanikę,
- Wilkołaki.

Akurat wampirów nie cierpię :P I ja nie prowadzę, za słabo znam system
Americans don't like to use unblockables, it is considered not honest. You press a button at the wrong time and hit the other person, you are random, not a top player. You DP Sim's far fierce, it is random and not honest.
Kot

Postprzez Lichtenstein » Pt maja 28, 2010 6:40 pm

Kot napisał(a):- Wilkołaki.

TEAM JACOB

Ja tam też prowadzić nie chcę, tylko trollować. Ale wody są dość popularną sprawą, więc może, może, ktoś się tu zbierze.
I got a couple of traces hot on my trail tonight
But it’s the Midnight Run, and someone’s gotta run the run right
Lichtenstein
Forumowa Menda

Postprzez chopak » Pt maja 28, 2010 8:48 pm

wtf is wod?
Powyższy post jest przeniesieniem strumienia myślowego na tekst pisany. Może być niezdatny do przeczytania, zawierać błędy stylistyczne, rzeczowe i sam sobie przeczyć.
chopak

Postprzez Arbi » Pt maja 28, 2010 9:12 pm

A ja lubię WoD za Maga. Bo zrobili najlepszą papierową magię. TEAM [?] Ale yo, mogę chyba grać, mimo, że jestem głupią pokraką która nie grała nigdy.

Edit: Ale E2wardem też mogę.
Ostatnio edytowano Pt maja 28, 2010 10:58 pm przez Arbi, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Arbi

Postprzez Kot » Pt maja 28, 2010 9:13 pm

No to mamy Edwarda, Jacoba i jakiegoś neogotyckiego pedalskiego maga. Kto prowadzi?
Americans don't like to use unblockables, it is considered not honest. You press a button at the wrong time and hit the other person, you are random, not a top player. You DP Sim's far fierce, it is random and not honest.
Kot

Postprzez Tevery Best » Śr lip 07, 2010 3:19 pm

Ponieważ WoD jest pedalski i nikt go nie lubi, rozważam zamknięcie tego bezużytecznego tematu.

Jakiś sprzeciw?
"I run with the best."
- Soryu
Tevery Best
Mistrz Gry

Postprzez Kot » Śr lip 07, 2010 3:24 pm

WoD jest pedalski i każdy go lubi.
Kot

Postprzez Tevery Best » Śr cze 22, 2016 12:50 am

Tevery Best napisał(a):Ponieważ WoD jest pedalski i nikt go nie lubi, rozważam zamknięcie tego bezużytecznego tematu.

Jakiś sprzeciw?

Po rozważeniu wszystkich za i przeciw oraz wysłuchaniu wniosków odrębnych z sali zdecydowałem się jednak zamknąć niniejszy bezużyteczny wątek.
"I run with the best."
- Soryu
Tevery Best
Mistrz Gry

Powrót do Dookoła RPG